فرهنگ جامع نامها و اسامي ايراني
راهنماي انتخاب نام افراد. مشاوره انتخاب نام شرکتها

جستجوي پيشرفته اسم اسامي به ترتيب الفبا واژه‌هاي مصوب فرهنگستان

CD اسامي ايراني نام شرکت/اسم فروشگاه سوالات متداول پيگيري سفارش ثبت‌نام ورود
 
به زودی به صفحه جدید سایت منتقل می‌شوید. همچنین می‌توانید برای انتقال روی لینک زیر کلیک کنید.
انتقال به صفحه جدید
راهنمای انتخاب نام شرکت و موسسات
یکی از مهمترین مواردی که برای راه اندازی یک حرفه جدید باید به آن توجه کرد انتخاب اسم شرکت یا موسسه است.برای انتخاب اسم شرکت ملاکهای مختلفی را باید در نظر داشت. انتخاب اسم برای شرکت یا موسسه همان اندازه مهم است که کیفیت محصولات و نوع ارتباط با مشتریان اهمیت دارد؛ پس بهتر است اسم شرکت به گونه ای انتخاب شود که معرف زمینه کاری و حرفه مورد نظر موسسه باشد. اگر تصمیم به ثبت شرکت یا موسسه دارید پیشنهاد می کنیم از مشورت و راهنمایی های گروه اسم ایرانی استفاده نمایید.کارشناسان گروه اسم ایرانی با بهره گیری از تجربیات چند ساله خود می توانند مشاوران خوبی جهت انتخاب نام شرکت یا موسسه مورد نظر شما باشند. سعي شده‌است که تمام اطلاعات لازم درباره فرايند مشاوره تعيين نام شرکت در اين صفحه بيان شود. توصيه مي‌شود کليه توضيحات اين صفحه را مطالعه نموده و سپس فرم انتهاي همين صفحه را تکميل فرماييد.
خواندن تمام اطلاعات اين صفحه بسیاری از سوالات شما را پاسخ خواهد داد. لطفاً قبل از هرگونه تماس موارد زير را مطالعه فرماييد.
مراحل مشاوره انتخاب اسم شرکتها و مؤسسات
پس از تکمیل فرم و اعلام مشخصات فیش واریزی ، درخواست مشاوره تعيين نام شرکت شما در صف انجام قرار می‌گیرد و ظرف 1 تا 2 روز کاری پاسخ درخواست شما تقدیم می‌شود. روز کاری یعنی شنبه تا چهار شنبه هر هفته که تعطیل رسمی نباشند.
این پاسخ شامل دو بخش است در بخش اول حدود 15 تا 20 کلیدواژه ( با توجه به زمینه کاری شرکت ، نکات مورد نظر شما و قوانين اداره ثبت شرکتها درباره تعيين نام شرکت)خدمتتان تقدیم می‌گردد و در بخش دوم نيز حدود 10 تا 12 اسم ترکيبي ( سه يا چهار کلمه‌اي) بر اساس کلید واژه‌های بخش اول ارائه می‌گردد.
اسامی اعلام شده مطابق قوانین اداره ثبت شرکتها طراحي مي‌شود و سعي مي‌شود با اسامي شرکتهاي ثبت شده و موجود مشابهت نداشته باشد.اما این‌احتمال وجود‌دارد که اسامی انتخاب شده مورد پسند شخص سفارش‌دهنده نباشد. به همین دلیل هم بازبینی و ارائه فهرست جدید اسامی‌ امکانپذیر است. در صورتي که اسامي ارسالي مورد پسند شما نبود لازم است حد اکثر يکماه پس از ارسال اسامي اعلام فرماييد. در غير اين صورت اسامي ارسالي پذيرفته شده تلقي مي‌گردند
گروه اسم ایرانی تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهدبود.
هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت و نحوه پرداخت
هزینه مشاوره تعیین نام شرکت مبلغ 42000 تومان (چهل و دو هزارتومان) است. این هزینه یکبار در ابتدای کار دریافت می شود و در صورت نیاز به پيشنهاد اسامي جديد، هزینه دیگری دریافت نمی شود. در صورتی که یکی از کارتهای شبکه بانکی شتاب را دارا هستید و رمز دوم کارتتان را فعال نموده‌ايد می توانید هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید.همچنين مي‌توانيد هزينه را از هر طريقی که می‌توانید (خودپرداز ، موبایل بانک ، اینترنت بانک ، تلفن بانک ، حضور در بانک و .... ) به یکی از حسابها یا شماره کارتهای تعيين شده در جدول روبرو واريز نماييد.
کليه حسابهاي زير به نام مهدي ذوالقدر هستند
نام بانک شماره حساب               شماره کارت
ملی - سیبا 0100108369005 2952 - 1789 - 9913 - 6037
صادرات - سپهر 0300893897008 6560 - 6948 - 6911 - 6037
سامان 1 - 787881 - 800 - 807 8819 - 0787 - 8612 - 6219
پارسیان 0201144207004 3047 - 0159 - 0610 - 6221
شماره شبا.بانک ملي.جهت واريز به صورت ساتنااز طريق ساير بانکها
IR26 0170 0000 0010 0108 3690 05
در صورت واریز به حساب شماره فیش(یا سند) و در صورت انتقال به کارت چهار رقم آخر کارت مبدأ را به شماره پیامک کنید.
***  چند تذکر و راهنمایی مهم***  
 • تکمیل تمام قسمتهای خواسته شده در فرم الزامی نیست اما کامل‌کردن آنها باعث می‌شود کارشناسان گروه اسم ایرانی بیشتر با سلیقه شما آشنا شوند و اسم‌ شرکتی که انتخاب می‌شود هم‌خوانی بیشتری با فضای ذهنی شما داشته باشد.
 • از به کاربردن کلماتی مانند اسم خوب ، اسم شیک و امثال اینها برای اعلام مشخصات اسم خودداری فرمایید. ممکن است به نظر یک نفر اسم خوب اسمی باشد که کلمات آن جدید و ناآشنا برای شنونده باشد و فرد جذب ابهام موجود در اسم شود. اما شخص دیگری اسم خوب را اسمی بداند که همه با کلمات آن آشنا باشند ، شاید یک نفر بکار بردن کلمات فارسی اصیل را در اسم بپسندد و یک نفر ترحیح بدهد که کلمات اسمش شامل کلمات عربی و فارسی ولی امروزی باشد. لطفاً اگر در اینگونه موارد نظری دارید صریح و واضح بیان فرمایید.
 • در صورتی که قبلاً اسمی را به اداره ثبت شرکتها ارائه نموده‌اید اما مورد تأیید واقع نشده آن اسامی را در قسمت توضیحات ذکر نمایید.
 • امکان ارسال پاسخ هم از طریق Email و هم از طریق فاکس امکانپذیر است.
 • توجه داشته باشيد که اين سرويس مشاوره صرفاً براي اسم شرکت/موسسه يا فروشگاه است و اگر قصد تعيين علامت تجاري داريد، اين سرويس کمکي به شما نخواهد کرد
 • اگر بازهم ابهام يا سوالي در زمينه تعيين نام شرکت داريد مي‌توانيد با شماره تماس بگيريد. باتوجه به اينکه انتخاب نام فرايندي است که تمرکز و آرامش ذهني را طلب مي‌کند اگر به تماس شما در همان لحظه پاسخ داده نشد، خواهشمند است تعبير به بي‌احترامي نشود.در صورت عدم پاسخگويي به تماس شما پيامک بزنيد تا در اوين فرصت با شما تماس گرفته شود.
 • در صورت مطالعه و موافقت با موارد فوق ، کلید زیر را فشار دهید تا فرم درخواست مشاوره اسم شرکت نمایش داده شود.
   
  اگر سايت اسامي ايراني را مفيد مي‌دانيد آنرا به ديگران هم توصيه کنيد.

  کلیه حقوق مادی و معنوی این مجموعه مطابق قوانین نرم افزاری متعلق به گروه اسم ایرانی می باشد.