فرهنگ جامع نامها و اسامي ايراني
راهنماي انتخاب نام افراد. مشاوره انتخاب نام شرکتها

جستجوي پيشرفته اسم اسامي به ترتيب الفبا واژه‌هاي مصوب فرهنگستان

CD اسامي ايراني نام شرکت/اسم فروشگاه سوالات متداول پيگيري سفارش ثبت‌نام ورود
سبد خرید شما خالیست.

فهرست کامل اسامی ایرانی به صورت فایل PDF
اگر ترجیح می دهید بجای جستجو در وبسایت گروه اسم ایرانی فهرست کلیه اسامی دخترانه و نامهای پسرانه ایرانی را روی کامپیوتر خود داشته باشید. با خرید این CD می توانید به خواسته خود برسید.
در این سی دی کلیه اسامی ایرانی موجود در سایت به تفکیک جنسیت ( اسمهای دخترانه و اسم‌های پسرانه) همراه با معنی هر اسم و ریشه زبانی اسامی آورده شده است. مجموعه اسامی در قالب PDF ارائه شده است و در سی دی های اصلی (اوریجینال ) ارائه می‌شود.
قیمت 4500 تومان
واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي
دستيابي به منابع مورد تأييد اراده ثبت شرکتها براي تعيين نام تجاري يا اسم محصول ، يکي از دل مشغولي‌هاي فعالان تجارت و صنايع است. گروه اسم ايراني براي رفع اين نياز مجموعه‌اي از بيش از 27000 واژه فارسي معادل سازي شده توسط فرهنگستان را در قالب يک CD با عنوان مجموعه واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي تهيه کرده است. مجموعه واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي شامل چند بخش است:
 • واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي از سال 1376 تا 1385 که (حدود 12000 واژه )
 • واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي دفتر پنجم(حدود 10000 واژه جديد سالهاي 86 و 87)
 • واژه‌هاي مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسي دفتر ششم(حدود 5000 واژه جديد سال 1388)
 • قیمت 5500 تومان افزودن به سبد خريد
  محصولات پیشنهادی پایگاههای همکار محصولات پيشنهادي سايتهاي همکار محصولاتي هستند که احتمالاً مورد علاقه شما هستند و در صورتي که همراه با يکي از محصولات گروه اسم ايراني خريداري شوند از 15% تخفيف ،برخوردار خواهيد شد.
  مجموعه آموزش ماساژ درماني براي کودکان و نوزادان زير يک سال
  مجموعه آموزشي ماساژ کودکان شامل دو بخش است :
  بخش اول که از طريق يک فيلم آموزشي نحوه صحيح ماساژ کودکان را به شما مي‌آموزد. شما روش صحيح ماساژ دادن را از پدران و مادراني مي‌آموزيد که خود فرزندان خود را ماساژ داده‌اند و از نتيجه آنهم رضايت داشته اند.
  در بخش دوم مجموعه کتابهاي الکترونيکي به صورت تصويري تهيه شده است و که نکات و موارد مهم در ماساژ کودکان را به شما مي‌آموزد. اين کتابها به زبان فارسي تهيه شده‌اند و به نحوي تنظيم شده است که بتوانيد نکات مهم و کليدي مورد نيازتان را از آنها فرا بگيريد
  قیمت اصلي 15000 تومان - فروش ويژه در همراه با محصولات اسم ايراني 13000 تومان

  514 بازی آتاری و سگا روی یک CD
  بعضی بازی ها هرچی هم قدیمی بشوند اما خسته کننده نمی شوند یکی از این نمونه بازیها بازیهای آتاری و سگا هست احتمالاً خیلی ها خاطره بازی هواپیما و ماشین و بوکس و .... هنوز یادشون نرفته
  بازیهایی که حتی الان هم کاملاً جذاب و سرگرم کننده هستند این مجموعه بازیها که تا کنون 514 از آنها برای استفاده روی کامپیوتر شبیه سازی شده روی یک CD قرار دارند و به قیمت 6000 تومان ارائه می شوند. البته در فروش ویژه پایگاه اسم ایرانی می توانید آنرا با 20% تخفیف به قیمت 5000 تومان خریداری کنید.

  فروش ويژه در همراه با محصولات اسم ايراني 5000 تومان
  اگر سايت اسامي ايراني را مفيد مي‌دانيد آنرا به ديگران هم توصيه کنيد.

  کلیه حقوق مادی و معنوی این مجموعه مطابق قوانین نرم افزاری متعلق به گروه اسم ایرانی می باشد.